FCA | MONATIK

MONATIK

ART ОБОРОНА
БатуміSector 26
28.08.202222:00

MONATIK запрошує на “ART Оборону” в Батумі!

MONATIK – перший український поп-артист, що підкорив НСК “Олімпійський”, володар десятків перемог та титулів “Кращий артист” на впливових музичних преміях; митець та композитор, що задає розвиток креативній та музичній індустрії, тренер проекту “Голос країни”, автор та креатор проекту “ART Оборона” запрошує на благодійний концерт в підтримку України, що пройде в Батумі

28 серпня 2022 року відомий артист, продюсер та композитор MONATIK, який з перших днів війни в Україні займається активною просвітницькою та волонтерською діяльністю, збором гуманітарної допомоги для української Армії, Тероборони та Волонтерів, запрошує на великий благодійний концерт “ART Оборона”, що відбудеться у Sector 26 у Батумі.

Його шоу завжди піднімають рівень шоу-бізнесу на новий щабель. Це завжди найяскравіші, найпрофесіональніші з музичного та хореографічного плану шоу-програми. Проте 24 лютого 2022 року в Україну почалося повномасштабне вторгнення російських військ і танці тіла перетворилися в танець душі, а пісні відкрили ще й нові сенси.  

Тільки згодом, зібравшись з силами та духом, артист готується до надзвичайно важливого кроку: починає надскладну, в моральному плані для себе та надзвичайно важливу для своєї країни, гастрольну діяльність в Європі. У європейському турі MONATIK не тільки збирає кошти для ЗСУ та людей України, а ще й розповідає армії своїх шанувальників по всьому світові про страшні трагедії, що кояться у нашій країні.

Для кожної нації музика – це дзеркало душі та цінностей народу… А слово – це сила та зброя нашої ART Оборони, яка здатна когось зцілити, декого мотивувати та знайти віру там, де здається, що її вже нема. А хтось отримує відвертого прочухана та заклик задуматися. MONATIK ART Оборона – це наша творча лінія фронту. Це нові пісні з EP ‘ART Оборона’, що зашивають душу. Це легендарні хіти артиста, які співали до війни в унісон стадіони, що повертають нас подумки до щасливих часів.

Купити