FCA | MAX BARSKIH

MAX BARSKIH

BESTSELLER WORLD TOUR
БатуміSector 26
20.08.202322:00

У Батумі виступить український співак Макс Барських

20 серпня на сцені клубу Sector 26 із сольним концертом один із найпопулярніших українських артистів Макс Барських. Концерт пройде у рамках світового туру «Bestseller World Tour», який мав приголомшливий успіх у Польщі та Казахстані.

У програму увійдуть золоті хіти артиста, які стали саундтреками по життю для мільйонів шанувальників, пісні незламності, написані з початку повномасштабного вторгнення та особливий сюрприз – україномовні версії найпопулярніших композицій, серед яких «Тумани», «Берега», «Подруга-. Мета туру – благодійна.

«Ми, артисти України, маємо робити все, щоб Україна звучала у всіх куточках світу, щоб історія нашого спротиву, наших людей надихала інші країни. Це не про стан жертви, а саме про впевненість у перемозі та гордості за те, хто ми є», – коментує майбутні виступи співак.

Програма шоу складається із трьох блоків: перший – абсолютні хіти артиста, під які росла велика аудиторія Макса протягом 15 років.

У першому блоці Барських співає пісні, які зробили його популярним, пісні, з якими у людей асоціюються найкращі спогади: закоханість, дні народження, перші поцілунки, одруження…

Далі слідує сучасний блок – пісні написані співаком з перших днів після початку війни.

Третій блок – це абсолютно нові композиції, які увійдуть до майбутнього англомовного альбому Макса. Таким чином, разом зі слухачем артист мешкає природне переродження від минулого до майбутнього.

Не пропустіть можливість почути наживо Макса Барських у рамках Bestseller World Tour!

Купити