JONY

ВЕЛИКИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ
КиївПалац Спорту
01.12.202120:00

JONY в Києві!

1 грудня 2021 року в Палаці Спорту відбудеться неймовірний концерт хіп-хоп виконавця JONY в Києві! Широкому загалу він відомий своїм мега-хітом “Аллея”, який зібрав вже понад 95 мільйонів переглядів на YouTube! Пісня була написана буквально за одну ніч і стрімко увірвалася в мережу інтернет. Перша платівка виконавця «Список твоих мыслей» дотепер утримує топові позиції музичного чарту AppleMusic.

Великий сольний концерт в Палаці Спорту

2020 рік став напрочуд плідним для JONY. Він отримав перемогу у номінації премії Жара MusicAward “Прорив року” і “Нові обличчя. Музика” OK! Awards. У серпні минулого року відбувся реліз другого альбому “Небесные розы”. А вже у 2021-му JONY став кращим артистом по версії Новое Радио Awards.

Можливо, секрет такого успіху в особливому ліризмі виконавця та у поєднанні запальних бітів та східних мотивів, а ще у неймовірній щирості кожної композиції. JONY завжди співає до кожного слухача особисто, а від його голосу по шкірі пробігають мурашки. Однак, живий виступ – це задоволення, від якого точно неможливо відмовитися!

Купити