ГАРУ

ПОВЕРНЕННЯ ГАРУ
КиївПалац "Україна"
27.04.202219:30

Гару, мабуть, один із найяскравіших, привабливих і харизматичних співаків франкомовного світу останніх двох десятиліть. Його величезний талант чудово знайомий публіці всього світу, а хриплуватий, сексуальний голос, образ мачо і романтика змушує прискорено битися жіночі серця. Наприкінці 90-х він увірвався в музичний простір, зламавши всі канони: 1997 року роль Квазімодо з мюзиклу «Нотр-Дам де Парі» перетворила невідомого артиста з Квебеку на зірку світового масштабу.

На рахунку Гару десять студійних альбомів, концерти на престижних майданчиках, дуети з провідними поп-музикантами (Селін Діон, Роббі Вільямсом, Робом Томасом та багатьма іншими), виступ на відкритті зимових Олімпійських ігор у Ванкувері, наставництво у французькій версії шоу зйомки у кіно, а також участь у програмі знаменитого Cirque du Soleil.

У 2022 році Гару здійснить турне «Повернення Гару», яке раніше було перенесено через пандемію. Повернення у всіх сенсах слова – життя продовжується! Гару завжди пізнаваний і непередбачуваний. У програмі хіти різних років, рок-композиції з репертуару «великих» та мелодії у стилі соул із останнього альбому Soul City. Soul у перекладі – «душа», і Гару вкладає всю душу в ці композиції. Soul City – це подорож у минуле, у той період, коли невідомий молодий артист співав у маленьких барах, а його унікальний баритон, з характерною хрипотою, добре лягав на композиції у стилі фанк, соул, ритм & блюз.

Минули роки, з’явилася популярність, а соул-душа, як стиль та світовідчуття, залишилася. Схоже, експеримент удався. За словами Гару, який кілька років не записував нових платівок, Soul City пробудив бажання творити і випускати нові релізи. Душа помолодшала.
 
Не пропусти тріумфальне «Повернення Гару»! Зустрічаємось 27 квітня 2022р. у Палаці «Україна»!

Купити