FCA | DOROFEEVA

DOROFEEVA

Благодійний тур «Сенси»
Кам‘янськеКіноконцертний зал «Мир»
07.06.202319:00

DOROFEEVA з новою програмою «СЕНСИ»!

Війна  поділила життя кожного українця  на «до» та «після» та змусила шукати нові мрії, нові цілі, нові сенси. Адже саме вони нас тримають  – сенси, надихають і дають сили йти вперед – до перемоги. 

Я відшукала свої нові сенси у цій новій реальності сьогодення, та  втілила їх у піснях нового альбому.

ПРИХОДЬТЕ ПОЧУТИ МОЇ ТА ЗНАЙТИ СВОЇ ВЛАСНІ СЕНСИ!

Будемо співати разом нові пісні, які шалено швидко стали хітами:  «Різнокольорова», «Думи», «Крапають», «У твоїй душі», «Щоб не було», «Whatsapp»

“Вперше це буде не яскраве гучне шоу, а дуже особливий атмосферний перформанс. Зберемося разом, щоб підтримати один одного та допомогти тим, хто потребує допомоги”.

З самого початку війни DOROFEEVA веде активну соціальну діяльність: виступає з благодійними концертами у багатьох країнах Європи, долучається до соціальних ініціатив і створює благодійні проекти, підтримує українських біженців по всьому світу, популяризує українську культуру та привертає увагу до важливості збереження української культурної спадщини. У турі «сенси» артистка збирає кошти для проекту Superhumans – українського медичного центру для людей травмованих на війні, який спеціалізується на протезуванні, реабілітації, реконструктивній хірургії та лікуванні посттравматичних розладів.

Купити