FCA | DOROFEEVA

DOROFEEVA

Благодійний концерт «Сенси»
Івано-ФранківськАрена Центр
03.03.202319:00

Благодійний концерт DOROFEEVA з новою програмою «Сенси»!

“Повномасштабна війна поділила життя кожного на «до» та «після» і змусила шукати нові мрії, нові цілі, нові сенси. Адже саме вони нас тримають, надихають і надають сили йти вперед – до перемоги. Я відшукала свої й втілила їх у піснях нового альбому. 

ЗАПРОШУЮ ВАС ПОЧУТИ ТА ЗНАЙТИ ВЛАСНІ СЕНСИ!

3 березня я відіграю благодійний концерт у Івано-Франківську, метою якого є збір коштів на відбудову житла, зруйнованого ворогом.

На концерті у івано-франківському Арена центрі я заспіваю пісні зі свого нового альбому: «різнокольорова», «Думи», «крапають», «у твоїй душі» і хіти, які ви давно любите.

Вперше це буде не яскраве гучне шоу, а дуже особлива атмосферна подія. Подаруйте настрій собі – і допоможіть українським родинам, що постраждали внаслідок війни”. 

З самого початку війни DOROFEEVA веде активну соціальну діяльність: виступає з благодійними концертами у багатьох країнах Європи, долучається до соціальних ініціатив і створює благодійні проєкти, підтримує українських біженців по всьому світу, популяризує українську культуру та привертає увагу до важливості збереження української культурної спадщини.

Купити