Carbon Based Lifeforms у Ризі: купити квитки на 02.12.23, 19:00 | FCA.ua

CARBON BASED LIFEFORMS

ЛатвіяРигаMelna Piektdiena
02.12.202319:00

Carbon Based Lifeforms (CBL): CBL, заснована Йоганнесом Гедбергом і Даніелем Вадестрідом, представляє спільну ідею двох корінних жителів південно-західної Швеції. Їхня спільна музична подорож почалася в 1996 році з помітним релізом на «mp3.com» у 1998 році. Їх партнерство з престижним лейблом «Ultimae» у 2002 році призвело до серії знакових альбомів: «Hydroponic Garden» (2003), «World». Сплячих» (2006), «Інтерлопер» (2009) і «Двадцять три» (2012). У 2014 році дует вибрав незалежний шлях, випустивши в 2018 році схвалений критиками альбом «Derelicts», який закріпив позиції в різних чартах.

Їхній останній альбом «Seeker» (2023) демонструє їх фірмовий ембієнтний звук, наповнений багатошаровими синтезаторами та складними електронними ритмами. Ви відчуєте як свіже звучання, так і, безсумнівно, поринете в фірмову атмосферу та звук, унікальний для Carbon Based Lifeforms.

Sync24: цей проект пропонує більш особисте розуміння музичного світу Даніеля з CBL, надаючи можливість для унікальних сольних виразів.

Візуальний досвід Романовського: відповідає за візуальну привабливість концерту, Романовський, досвідчений артист, раніше покращував виступи таких виконавців, як Royksopp, The Irrepressibles та iamamiwhoami, завдяки своїй приголомшливій графіці та таланту VJ.

Gagarin Project: очолюваний українським артистом і продюсером Юрієм Гагаріним, Gagarin Project вирізняється своїм виразним психоделічним присмаком, який без зусиль звивається між високими, середніми та низькими темпами.

Купити